ORDU ASKF’DEN SAĞLIK HİZMETİ

22 Eylül 2017 Cuma 10 : 09

Ordu ASKF Medical Park Hastanesi ile üye kulüplerin yönetici ve sporcuların yanı sıra birinci derece yakınlarının faydalanacağı sağlık hizmeti protokolü imzaladı.


Medical Park Ordu Hastanesi‘nde düzenlenen imza törenine ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış, ASKF yönetim kurulu üyeleri ile Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ulvi Güney, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Özlem Öztürk katıldı.

 
Başkan Kılıç imza töreni sonrası yapığı açıklamada “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine tüm üye kulüplerimizin sağlık sorunlarını giderme anlamında bir protokol yaptık. Üye kulüplerimizin yönetici ve sporcularımızın yanı sıra birinci derece yakınları da bu sağlık hizmetlerinden faydalanabilecekler. Tüm üye kulüplerimize hayırlı olsun” dedi.
 
Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış ise yaptığı açıklamada “Medical Park ailesi olarak her zaman spor ve sporcunun yanındayız. Bu birliktelik bizleri son derece memnun ediyor. Federasyon üyelerini kapsayacak bir işbirliğiyle sağlık hizmetimizi toplumun her kesimine ulaştırma hedefimizde ilerlemeye devam ediyoruz.  Anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür eder, her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.


Create AccountLog In Your Account