TASKK GENEL BAŞKANI ALİ DÜŞMEZ TRABZON ASKF’Yİ ZİYARET ETTİ

26 Eylül 2017 Salı 12 : 09

TASKK Genel Başkanı ve TFF İcra Kurulu üyesi Ali DÜŞMEZ Trabzon’da bir dizi spor etkinliklerine katıldı.


 Havaalanında ASKF Yönetimi tarafından çiçekler ile karşılanan Konfederasyon Başkanı Ali DÜŞMEZ daha sonra ASKF yi ziyaret etti.  Akabinde Spor Bileşenleri ile bir sohbet toplantısı yapılarak, kendisine ziyaretinin anısına bir plaket takdim edildi ve isminin yazılı olduğu bir Trabzonspor forması hediye edildi.

 
           Arsin stadında oynanan Arsinspor-Osmaniyespor müsabakası öncesi Arsinspora 3. Lige çıkış kupasını veren Genel Başkan Trabzonspor müzesini ziyaret ederek hatıra defterini imzaladı. Trabzonspor Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih UZUN Ali DÜŞMEZ’e ziyaretinin anısına bir takdimde bulundu.
 
     TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ Akşam ASKF nin düzenlendiği yemeğe katıldı. Yemeğe Tüfad Onursal Başkanı Özkan Sümer, Artvin ASKF Başkanı Saadettin DAĞ, Rize ASKF Başkanı Ali  ÇELİK, Giresun ASKF Başkanı Mehmet Güngör, Giresun Futbol İl Temsilcisi  Sinan IŞIK, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Av. Ali SÜRMEN , Ts Yönetim Kurulu üyesi Özer BAYRAKTAR, MHK üyesi Ali Can LAKOT, Trabzon Tüfad Başkanı Hayri TEKELİOĞLU, T.F.F Trabzon Bölge Müdürü  Serdar BALİ Hakem  ve Gözlemci Derneği  Başkanı  İsmail KÖSE ,İl Hakem Atama Kurulu Başkanı Ahmet  ERGÜN, Saha Komiserleri Derbek Başkanı M.Ali BIYIKLI, Of Spor Kulüp Başkanı Olcay SARAL, Düzyurtspor Başkanı Celal BAYRAM, Futbol İl Temsilcisi  Zeki KURT ve ASKF Yöneticileri  de katıldı.


Create AccountLog In Your Account